KURUMSAL

Kuruluşumuzdan bu yana 20 den fazla şirketin kurumsal yelken takımını kurduk ve yarıştırdık. 30 dan fazla firmanın kurumsal eğitimlerini verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Alize Yatçılık olarak takım olmanın önemine çok inanıyoruz. Ancak bir yelken takımı olmak için uzun bir mesai harcanması gerektiğini de çok iyi biliyoruz. Kurumsal eğitimlerimiz kapsamında temel ve ileri yelken eğitimi almış kursiyerlerimizden yarışmaya ve takım oyuncusu olmaya uygun ve istekli kişileri bir araya getirerek o kurumun yelken takımını oluşturuyoruz. Takımı oluşturduktan sonra takımın bir sezon sürecek antrenman ve yarış programını oluşturup çalışmalarımıza başlıyoruz. Teknik çalışmaların yanı sıra takımın ihtiyacı olan ekipman, tekne ve yelkenler üzerindeki görsel tasarım ve uygulama, koçluk ve skipperlik gibi konularda destek oluyoruz.

2004 senesinden beri bireysel ve kurumsal takımlarımızla bir çok yelken yarışçısı yetiştirmenin yanı sıra takım halinde kazandığımız yarışlar ve trofeler bizi ilerisi için umutlandırıyor. Takımlarımızın bir arada ve tek yürek olarak bir hedefe yürürken gösterdikleri inanç ise en büyük gurur kaynağımız.